פרח ושגשג מאת ל. רון האברד – מסר לשנה החדשה

פרח ושגשג


"דברים רבים מתרחשים כעת, והרבה מאוד אנשים מצוינים עובדים כדי ליצור עתיד טוב יותר עבור סיינטולוגיה, עבור ארגונים ועבור כולם.

אולם הרבה מזה הוא בעתיד. לכן, האם אתה פשוט יושב ומחכה? או שיש משהו שאתה יכול לעשות ברגע זה?

אכן יש: החלט לפרוח ולשגשג! ואז פרח ושגשג!

אין דרך קטלנית יותר להתנקם באדם מדכא* או באדם שמביע אנטגוניזם או בחברה משפילה מאשר באמצעות פריחה ושגשוג.

כל מה שאדם או חברה מדכאים מנסים לעשות הוא למנוע מן האדם לפרוח ולשגשג.

כמובן, יש לטפל באיומים או בהתקפות. אך אל תיתקע עליהם. יש לטפל בהם, אך צריך להקדיש את עיקר תשומת הלב לעשיית דברים אשר יגרמו לאדם ולקבוצה לפרוח ולשגשג.

אדם אינו יכול פשוט להיעלם בחיים, אדם אינו יכול פשוט להפוך ללא-כלום. הדרך השגויה לטפל בדיכוי היא להיות שקט ומאופק ולקוות שאף אחד לא ישים לב אליו. זוהי פשוט הסכמה עם האדם או החברה המדכאים.

ניסיונות דיכוי יסוכלו לחלוטין בטווח הארוך, פשוט באמצעות פריחה ושגשוג!"

"התחמושת בקרב כזה היא beingness * אפקטיבי ועבורנו, קידום אפקטיבי, ספרים, תוצאות מצוינות ואנשים שבעי רצון. השתמש במה שיש לך. הדרך הטובה ביותר לפרוח ולשגשג היא למכור ולספק את המוצרים הטובים.

כעת, אם בעת הקריאה חלפה בראשך המחשבה שאם תעשה זאת אזי  המדכאים פשוט יתקיפו חזק יותר, או שמוטב שתהיה זהיר, אני יכול רק לציין שאנשים שיש להם הסתייגות זאת נמצאים תחת דיכוי במידה מעטה או רבה. ושעליהם לאתר זאת ולטפל בכך עם מה שנקרא "טכנולוגית מפ"ל" שניתן להשיגה בכל ארגון. זהו מסמן ודאי, שאם לאדם יש הסתייגויות באשר להיותו מסוגל לפרוח ולשגשג עליו להסיר מעל עצמו את הדיכוי!

אם כן, זהו הניצחון האולטימטיבי על כל קבוצה או חברה מדכאים. לא לחסל אותם – משום שהם עסוקים מאוד בלחסל את עצמם – אלא רק לטפל מספיק כדי לבלום אותם עד שיום אחד נתפנה אליהם עם תהליכי ההרצה הנכונים.

כלי הנשק האולטימטיבי הוא לפרוח ולשגשג.

לכן עשה זאת."

ל.רון האברד
מייסד

*beingness –  מתקבל ע"י האדם עצמו, או ניתן לאדם או נרכש. דוגמאות ל – beingness  יהיו שמו של האדם, מקצועו, מאפייניו הגופניים.
* אדם מדכא – אדם שמדכא אנשים אחרים סביבו. אדם מדכא יקלקל כל ניסיון לעזור למישהו או ישמיץ אותו, ובמיוחד יתקיף באלימות כל דבר המחושב להפוך את בני-האדם לבעלי עוצמה רבה יותר או לאינטליגנטים יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *