קפה עניין – חדש ברוטשילד – קפה על חשבון הבית

איפה בתל אביב אתה יכול לשתות קפה בחינם?

איפה במרכז תל אביב יפנקו אותך גם בעוגיות? בחינם…

ובנוסף יאירו את עיניך בפתרונות אמיתיים למצבים בעייתיים בחברה של היום.

במקום חדשות רעות, חוסר תקווה לשינוי במצב וחשש כבד להתדרדרות שאנחנו מקבלים ללא הפסק דרך הרדיו, הטלויזיה והעיתונות. במקום פוליטיקה שפועלת יותר לפי אינטרסים אישיים, יש אנשים שחושבים אחרת, חושבים בצורה יותר עצמאית ויותר חופשית והם התחילו לדבר… ואכן קיימים פתרונות אמיתיים למצב החברה היום.

קפה עניין הינו מיזם חדש שמטרתו להאיר עיניים לבעיות האמיתיות, וגם לפתרונות שפועלים.

אם מדברים על שימוש בסמים, הרבה אנשים לא יודעים בעצם מה הסמים האלו עושים וכיצד הם עושים זאת. הם יתקשו להסביר לאחרים למה לא להשתמש בסמים בעצם? אולי שמעת טיעון כמו מריחואנה זה משהו טבעי, בסכ"ה צמח, מי אמר שזה לא בריא. הרבה דעות, הרבה כיוונים, אך מהן העובדות מהם הטיעונים האמיתיים?. בעזרת הארת עיניים בנושא אתה יכול להראות מומחה, או גאון לסובבים אותך. אתה פשוט תדע יותר.

בקפה עניין מקבלים מידע שנאסף על ידי הטובים שבטובים, אנשים שאין להם עניין לשנות את הנתונים אלא פשוט להעביר אותם הכי ישיר שבעולם הכי אמיתי.

יש מקום לדיון, יש מקום להבעת דעות, פשוט מעניין בקפה עניין. והכניסה חופשית. הכל בחסות מרכז סיינטולוגיה דימור רוטשילד שהקצה חמישה ערבים בשבוע למטרות קהילתיות.

בכל ערב נושא דיון אחר. יום ראשון בערב מוקדש לזכויות האדם שרבים מאיתנו שכחו מה הם וכדאי להזכיר להם אותן, כיוון שמדובר ב 30 זכויות שיש לנו מעצם היותינו בני אדם, וכדאי שנדע אותם כדי שלא יפרו אותם עלינו במקומות עבודה או במקומות אחרים מבלי שנשים לב.

אין מקום כזה בתל אביב. הנושא של סיינטולוגיה אינו העניין בקפה עניין. זה לא דרך למשוך את הקהל לסיינטולוגיה כפי שיגידו אנשים החוששים פחד מוות שמא חבריהם יתוודעו לסיינטולוגיה (סיינטולוגיה מעלה את היכולת של האדם והתנגדים מעוניינים שחבריהם יישארו תחת שליטתם לכן סיינטולוגיה מאוד מסוכנת עבורם). הנושאים המדוברים בקפה עניין הם ענינים בוערים הקשורים לחיי האנשים בתל אביב ובכלל ולא קשורים להתקדמות רוחנית אישית שהיא העניין בסיינטולוגיה. מי שמעוניין בסיינטולוגיה יכול להגיע בשעות הבוקר עד אחר הצהרים. הערבים מוקדשים לנושאים הספציפיים האלו.

הסיבה שאנחנו נרתמנו למשימה היא כיוון שיש לנו חומרים שצריכים להגיע לציבור. לדוגמא אנשים לא יודעים שפסיכיאטרים מודים בעצמם שאין להם ידע מדעי ממה נובעת מחלת נפש, וכיצד לרפא אותה. צריך לשמוע אותם כדי להאמין… – יש תיעודים שלא יגיעו לעולם דרך הטלויזיה שהיא מכורה מראש..

אז אם בא לך לשתות קפה ברוטשילד בת"א, ויש לך שאלות לגבי החיים אתה מוזמן לקפה עניין ולהנות כפליים. הנושאים קבועים כל יום בשבוע נושא שאחר.

הנה הפירוט:

קפה עניין - בוא לפקוח עיניים בנושא זכויות האדם, סמים, אושר, פסיכיאטריה, והתנדבות. חמישה ערבים בשבוע - כניסה חופשית
קפה עניין - בוא לפקוח עיניים בנושא זכויות האדם, סמים, אושר, פסיכיאטריה, והתנדבות. חמישה ערבים בשבוע - כניסה חופשית

20 תגובות בנושא “קפה עניין – חדש ברוטשילד – קפה על חשבון הבית”

  1. Mordi never ceases to amaze with his powerful initiatives.

    A very friendly group of people who really care, and who can really help you make that change in your life.

    They are fun, and there are many laughs. You will also have your questions and doubts answered in ways you wouldn't believe.

    Like Mordi says, people who oppose Scientology are simply afraid to lose their 'control' over others. But some social points need to be addressed by people who know and can do something about it. It's time for a real change! Let's get it going!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *